Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horizontální žaluzie

  Žaluzie jsou ideálním prostředkem k protisluneční a protisvětelné ochraně a ve světě jsou jedním z nejpoužívanějších a nejběžnějších způsobů zastínění. Naše firma je dodává prakticky ve všech možných barvách a barevných odstínech - hliníkové i plastové.
Typy žaluzií
  • Žaluzie meziskelní - vhodná pro zdvojená i kastlová okna.
     
  • Žaluzie interiérové - používají se na vnitřní stranu oken v případech, kdy se nedá použít varianta mezi skla.
  • Žaluzie s bočním vedením - varianta k žaluziím meziskelním i interiérovým, kde je nutno fixovat žaluzie po celé výšce. To je provedeno pomocí strunového vedení.
  • Šikmé žaluzie - pro zabudování do netypických šikmých oken.
     
  • Žaluzie do střešních oken - pro toto provedení se používá dvojitý zpevněný žebříček.Funkčnost je omezena sklonem střechy.
  • Venkovní žaluzie - vhodné na zastínění velkých prosklených ploch, účinná ochrana proti slunečnímu záření.

  Asi nejběžnější a nejužívanějším systémem stínící techniky jsou vnitřní žaluzie. Mezi nejpřednější výhody patří jejich jednoduchost, možnost rychlé montáže, snadná a nenáročné údržba a především cenová dostupnost. Vyrobeny jsou především z hliníkových lamel ale na přání dodáme i bambusové nebo laminát. Povrchová úprava je klasickým nástřikem a to buď v metelízových barvách, v barvách vzorníku RAL a novinkou jsou imitace dřevěných povrchů.

zaluzie-horizontalni.jpg

  Venkovní žaluzie jsou vysoce efektivním prvkem exteriérové stínící techniky, protože účinně odstíní až 85% slunečního záření. Venkovní žaluzie umožňují regulaci intenzity světla v místnosti a současně zajišťují příjemné klima v interiéru i za horkých letních dní. Snadné ovládání žaluzií je zajištěno pomocí manuálního nebo elektrického ovládání. Maximálního komfortu při ovládání žaluzií lze dosáhnout použitím automatik reagujícím na slunce a vítr, intenzitu světla pak můžete regulovat od 100 do 15%. Dlouhá životnost venkovních žaluzií je zaručena díky použití vysoce kvalitních materiálů, které odolávají vlivům venkovního prostředí. Oblast použití venkovních žaluzií je velice široká. Venkovní žaluzie lze použít jako stínící prvek jak v bytové výstavbě tak i na administrativních budovách a výrobních halách.

  Venkovní žaluzie mohou být namontovány přímo na okno, do předem připraveného prostoru pod fasádou nebo přímo na fasádu (fasádní žaluzie).

zaluzie-horizontalni1.jpg